O produktu

Gold Vibe Pro

Gold Vibe Pro je řada určena pro náročné uživatele. Vyznačuje se bezkonkurenční kvalitou a nejvyšší regenerační úrovní, kterou podtrhuje použití pravého 24 karátového zlata, metodou pozlacením. Tato tradiční metoda zdůrazňuje nejen krásu, ale také dlouhodobou trvanlivost našich výrobků. Je to spojení minulosti, současnosti a přírodní síly, které přináší jedinečný a kvalitní produkt, na který budete hrdi.
Magnetické jádro prošlo inovací a obsahuje oproti předchozím řadám výkonnější magnety

Pokud chcete využít naší inovativní variantu : MAGNETICKÉ ČELO POSTELE .
Je právě Gold Vibe Pro, tou nejideálnější volbou. Studie potvrzují magnetickou sílu od 15 gaussů, jako funkční nástroj, uvolňující ADENOSINU. Adenosin, je klíčová molekula, uvádějící naše bdělá těla do režimu ospalosti. např. káva způsobuje pravý opak. Buďte jedním z těch, kteří objevili tento revoluční způsob ochrany té nejdůležitější části těla a využili síly magnetů, pro svůj život.

Udržujte minimálně 10 cm vzdálenost od všech magnetických Wood systémů. Vyhnete se nežádoucímu kladnému pólu.
Modré hroty >

Regenerační záporné pole = >

Gold Vibe Pro – segment 1ks
19 990,00 Kč

Gold Vibe Pro – jednolůžko
79 950,00 Kč

Gold Vibe Pro – dvoulůžko
159 900,00 Kč

Zažijte ten nejlepší spánek!

Omlouváme se

Z důvodu velkého množství 🧲magnetických objednávek momentálně prodlužujeme dobu dodání. výrobě věnujeme poctivou péči dle pořadníku, děkujeme.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.